natalia rucka o mnie blog

O mnie

Cześć! Mam na imię Natalia i bardzo mi miło gościć Cię na tej stronie.

Jeżeli znalazłeś się w tej zakładce z pewnością ciekawi Cię kim jestem, czym zajmuję się na co dzień i co znajdziesz na tym blogu. Zatem spieszę z odpowiedziami!

Jestem pasjonatką jogi, zdrowego odżywiania, planowania i organizacji oraz marketingu. Staram się w tym wszystkim zawsze zachowywać równowagę i czerpać radość z życia codziennego. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki  (głównie thrillery psychologiczne oraz wszystkie z dziedziny medycyny sądowej) i oglądać amerykańskie seriale z napisami.
Jestem perfekcjonistką z małą manią kontroli, która kocha wszystko planować, a dobrą organizację i pozytywne nastawienie uważa za klucz do sukcesu.

A co robię na co dzień? Z wykształcenia jestem inżynierem logistyki oraz w trakcie magisterki z inżynierii zarządzania. Zawodowo jednak od paru lat zajmuję się marketingiem internetowym. Mam doświadczenie w pracy jako copywriter, specjalista ds. content marketingu czy mediów społecznościowych, a obecnie zajmuję się public relations i organizacją eventów w branży parentingowej. Moje artykuły o tematyce marketingowej i biznesowej możecie znaleźć na portalu Girlboss.in

natalia rucka o mnie blog

Co znajdziesz na blogu? Jak łatwo zauważyć, stronę prowadzę pod własnym imieniem i nazwiskiem, więc znajdziesz tu wiele tematów, które osobiście są mi bardzo bliskie.

  • Szczerze o świecie – artykuły z tej kategorii dotyczą tematów społecznych czy definiowanych jako feministyczne. Są to treści, które bezpośrednio opisują mój światopogląd – przez wiele osób uważany za dość radykalny. Jednak dla mnie nie ma tematów kontrowersyjnych i znajdziesz tutaj artykuły nie tylko dotyczące bieżących spraw społecznych, ale także takie związane z feminizmem czy aborcją. Kieruję się w życiu tym, że każdy ma wybór i własne sumienie, a inni nie powinni nikomu zaglądać do łóżka, portfela czy ingerować w cudzą moralność. Chciałabym przypomnieć, że na tej stronie obowiązuje bezwzględny szacunek dla każdego! Jeżeli masz znacząco odmienne poglądy od moich, ale potrafisz prowadzić merytoryczną dyskusję bez obrażania drugiej osoby, jesteś tu mile widziany, a ja w pełni szanuję Twoje zdanie. W zamian jednak również oczekuję szacunku, a wszelkie wyrazy jego braku będą na tej stronie blokowane.
  • Joga – nie zabraknie również tematów związanych z jogą i medytacją, czyli tego co jest mi w codziennym życiu niezwykle bliskie!
  • Lifestyle – blog z założenia jest lifestylowy, więc możesz spodziewać się wielu treści związanych z polecanymi przeze mnie książkami, serialami, miejscami oraz artykułów dotyczących slow life i celebrowania życia codziennego.
  • Rozwój – a co znajdziesz tutaj? W naszym życiu nieustannie się rozwijamy, nawet jeżeli nie do końca jest to dla nas najważniejszy aspekt. Dojrzewamy, zmienia się nasz światopogląd, zdobywamy nowe doświadczenia i umiejętności. Dlatego treści rozwojowe również mają swoje miejsce na moim blogu.

A jeżeli masz ochotę poznać mnie od bardziej prywatnej strony, zapraszam Cię na Instagrama, gdzie z pewnością znajdziesz więcej luźnych treści związanych z moją codziennością.

instagram o mnie natalia rucka